Rekrutacja

Poszukujemy rodziny, która poprowadzi Dom Superbohaterów w Janowicach i sprawować będzie opiekę nad kilkorgiem dzieci. W domu etatowo może pracować jedno z Was lub oboje.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Kogo szukamy?

Poszukujemy pary, która jest gotowa odmienić swoje dotychczasowe życie i nadać mu jeszcze głębszy sens; która będzie w stanie ciepłem i miłością obdarzyć powierzone dzieci. Poszukujemy pary, która stanie się częścią Domu Superbohaterów. 

Etapy rekrutacji

Daj się poznać!

Czekamy na Wasze CV wraz z listem motywacyjnym. Każde zgłoszenie traktujemy bardzo indywidualnie.

Rozmowy kwalifikacyjne

Weryfikujemy zgłoszenia, zapraszamy Was na wstępne rozmowy kwalifikacyjne. Podejmujemy decyzję, które rodziny przejdą do kolejnego etapu.

Szkolenia

Całą wiedzę potrzebną do prowadzenia domu przekażemy Wam w ramach szkoleń. Szkolenia te przeprowadzane będą przez specjalistów w zakresie organizacji, pracy zespołowej, prowadzenia domu, finansów. Otrzymacie także opiekę i wsparcie psychologów, którzy przygotują Was do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka.

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń – rozwiejemy Twoje wątpliwości i opowiemy o szczegółach procesu rekrutacyjnego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

fundacja@fundacjamichalskich.pl
+48 728 908 236