O akcji

Nasz zespół, w skład którego wchodzą osoby prywatne, darczyńcy oraz Fundacja im. Jacka i Piotra Michalskich pracuje nad stworzeniem Domu Superbohaterów – domu, w którym miłość i bezpieczeństwo znajdzie ośmioro dzieci.

Organizacją domu zajmujemy się całościowo: od pozyskania inwestorów, przez nadzór nad projektowaniem i budową domu po rekrutację rodziny, która poprowadzi Dom Superbohaterów.

Po uruchomieniu domu Fundacja odpowiedzialna będzie za jego finansowanie i działanie; tym samym za prowadzenie domu i wsparcie rodziny, by zarówno dzieci jak i opiekunowie odnaleźli się w nowej, lepszej rzeczywistości.

Rekrutacja

W zakładce "Rekrutacja" dowiecie się, kogo aktualnie poszukujemy do roli Opiekunów Domu Superbohaterów.

Aktualności

W aktualnościach możecie śledzić nasze bieżące poczynania - co już udało nam się osiągnąć, a także jakie wyzwania są jeszcze przed nami.

Wspierają nas

W sekcji "Wspierają nas" znajdziecie osoby i firmy, bez których projekt nie byłby możliwy do zrealizowania. Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

Wizualizacja Domu Superbohaterów

DOM. Tu zaczyna się nasza historia.

Koncepcja Domu Superbohaterów to kompleksowy projekt, uwzględniający mnóstwo warunków, które rodzinny dom dziecka musi spełnić. Dom składa się z wielu oddzielnych pokoi dla każdego dziecka, strefy do nauki i dużej przestrzeni wspólnej. Dom Superbohaterów został skrupulatnie przemyślany, by zapewnić podopiecznym stabilne warunki do rozwoju i odpowiednie warunki do życia całej rodzinie.

Nasz zespół

Fundacja im. Jacka i Piotra Michalskich

Fundacja od 2011 roku pomaga dzieciom pozbawionym domu rodzinnego. Dba o to, aby mogły dorastać w rodzinie w atmosferze miłości. Inwestuje w rozwój i edukację młodych ludzi, aby mogli samodzielnie funkcjonować w dorosłym życiu i świadomie podejmować ważne życiowe decyzje.

Ewa Olechowska
Prezes Zarządu Fundacji

Mariola Pliszka
Członek Zarządu Fundacji
Specjalista ds. rekrutacji

Więcej na temat historii fundacji, aktualnie prowadzonych projektów i możliwym wsparciu przeczytacie na www.fundacjamichalskich.com.pl

Wsparcie procesu rekrutacyjnego

Magdalena Koczaj – Kizior
Psycholog

Maria Dekert
Ekspert

Osoby prywatne

Projekt bez tytułu (13)

Martyna i Paweł Gniadkowscy
Pozyskiwanie inwestorów, strona www, marketing